Sıkça Sorulan Sorular

Siparişin kargoya veriliş süresi kaç gündür ?
 
Sipariş edilen ürünler 1 İla 3 gün içerisinde kargoya verilmek üzere hazırlanır. Bu süreyi aşan gönderiler tarafınıza bildirilir.

Kapıda ödeme varmı ?
 
Sitemizde kapıda ödeme vardır. 

Kargom hazırlanıyor ne demek ? 
 
Sitemize üyelik girişi yaptıktan sonra sol menüde göreceğiniz "Hesabım" bölümünde listelenen ürünlerde Sipariş Durumu alanında bulunan "Kargo Hazırlanıyor" yazısı, ürünün henüz kargoya verilmediğini, kargoya verileceği günü yada kargo firması tarafından alınması bekleniyor anlamına gelmektedir.
 
Kargo ücreti ne kadar ?
 
kadınımgüzelim.com.tr üzerinde yapacağınız alışverişlerde Yurtiçi kargo ücreti 5 TL dir.   100 TL ve üzeri alışverişler kargo ücretsizdir.  Ayrıca kapıda ödeme işlemlerinin kargo tahsilat komisyon tutarı olan Yurtiçi Kargo 5 TL sipariş,inize eklenmektedir. Kapıda ödeme ücreti ödemek istemeyen müşterilerimiz %100 güvenli alışveriş deneyimini yaşayarak kredi kartına 9 taksit ile alışverişini yapabilirler
 
Kargom nerede ?
 
Siparişinizin nerede olduğunu öğrenmek için, siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren e-posta yada siteme giriş yaptıktan sonra hesabım bölümünden "sipariş işlemlerim" listelenen kargo takip numaranızı görebilirsiniz.
Üyeliksiz alışverişlerde kargo takip numaranız vermiş olduğunuz e-posta adresine otomatik olarak gönderilmektedir .
 
Kargom ne zaman teslim edilir
 
Siparişleriniz; kadınımgüzelim,e ulaşan tarih ve saate göre, hızlı bir şekilde kargolanmaktadır. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki "Sipariş Listesi" sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte "Sipariş Listesi" sekmesinde, "Kargo Takip?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.
 
Siparişlerim saat kaça kadar teslim edilir
 
Siparişiniz Yurtiçi kargo tarafından 09:00  -  17:00 olan mesai saatleri içerisinde ( cumartesi 09:00  -  15:00 ) belirtmiş olduğunuz adrese teslim gönderilmektedir.
  
Siparişimin adresini değiştirebilrmiyim
 
Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Onaylanmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 0850 303 03 96  çağrı merkezimizi arayabilir ya da destek@kadinimguzelim.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.
 
Siparişimi şubeden alabilirmiyim
 
Sipariş geçerken vermiş olduğunuz adres bölümüne şube teslim yazmanız yeterlidir
 
Sitenizden yaptığım alışverişin gizliliğine ne derece güvenebilirim?
 
Kadınımgüzelim.com.tr olarak müşterilerimizin bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için ilk sırada gelir. sitemizden yapacağınız alışverişleri gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.
 
 
Siparişimi taşıyan kargo görevlisi, taşıdığı paketin içeriğini biliyor mu?
 
Hayır. Sitemizde gizli kargo ve gizli paket uygulaması yapılır. Yapılan tüm alışverişlerde ürünler, gizli paketler içerisinde gönderilir. Gizli paketler, kargo firmasına kapalı verilir ve paket üzerinde logo veya marka ibaresi bulunmaz. Böylece kargo firması ve yetkilileri dahil kimse paket içerisinde ne taşıdığını bilmez ve size aynı gizlilikte teslimat yapılır. Fatura açıklamasında muhtelif yazmaktadır.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
   
Siparişinizi iptal etmeden önce, sitemize üyelik girişi yapıp, ana sayfanızda yer alan "Hesabım/Sipariş İşlemlerim" bölümünden siparişinizin durumunu kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse, İletişim Formu aracılığı ile, talebinizi iptal etme sebebiniz ile birlikte bize iletebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Departmanımız gereken iptal işlemini ve varsa para iadesini en kısa sürede gerçekleştirecektir.